ارسال پیام کوتاه به محله ها و مناطق اصفهان

ارسال پیام کوتاه به محله ها و مناطق اصفهان
19 اردیبهشت 1395
16:14

امروزه راهکارهای تبلیغاتی بسیار زیادی برای کسب و کار شما وجود دارد روش هایی پرهزینه و غیر هدفمند که ممکن است دفعات زیادی این روش ها را امتحان کرده باشید و نه تنها نتیجه ی مناسبی نگرفته اید بلکه هزینه تبلیغات را هم هدر داده اید .

این روش ها میتوانند : تبیلغات محیطی , تلویزیونی , روزنامه و مجلات و یا ... باشند . در این روش از تبلیغات اشخاص زیادی تبلیغات شما را خواهند دید ولی شاید مشتری هدف شما این دسته از افراد نباشند ! پس بازدهی مناسبی نخواهید دید و در نتیجه هزینه ی شما صرف تبلیغات غیر هدفمند شده است . در ادامه این مقاله انواع تبلیغات هدفمند با حداکثر بازدهی را بررسی خواهیم کرد ...

 

مشتری مورد نظر شما کیست ؟

با رشد جمعیت و ازدحام شلوغی مردم زمان زیادی از وقت روزانه خود را در ترافیک و شلوغی های شهری سپری می کنند پس همه ی ما سعی میکنیم برای خرید , تحصیل و یا انجام امور روزمره خود نزدیک ترین مکان به منزل و محل کار خود را انتخاب کنیم . به طور مثال شما 1 فروشگاه لباس در خیابان شریعتی دارید میتوانید با استفاده از روش ارسال پیامک به منطقه خود کلیه ساکنین خیابان شریعتی را از کسب و کار خود مطلع سازید . در ادامه به طور کامل این موضوع را شرح می دهیم.  

ارسال پیام کوتاه منتطقه ای

با خرید سامانه پیام کوتاه رادین اس ام اس امکانی به شما ارائه میدهیم که به وسیله ی آن میتوانید به منطقه ی مورد نظر خود به صورت نامحدود پیامک ارسال کنید . این امکان به صورت کد پستی فراهم شده است . از طرف شرکت ما نقشه ی کد پستی شهر شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت سپس کد پستی منتطقه ای که مورد نظرتان برای ارسال انبوه است را یادداشت کرده و در سیستم وارد میکنید . به راحتی میتوانید در هر محله ای که در نطر دارید ارسال پیامک انجام دهید . بانک شماره رادین اس ام اس کاملا بروز بوده و به صورت ماهیانه آپدیت خواهد شد . در حال حاضر بانک کد پستی اصفهان با بیش از 2.000.000 شماره در نوع خود بی نظیر است .

ارسال پیامک بر اساس کد پستی همراه اول و ایرانسل

امکان ارسال بر اساس کد پستی برای هر دو اپراتور ایرانسل و همراه اول در سامانه پیام کوتاه رادین اس ام اس امکان پذیز است و بدین ترتیب شما میتوانید به همه ی اشخاص در منتطقه ی مورد نظر خود پیامک ارسال کنید . با توجه به اینکه اکثزیت افراد از یکی از این ذو اپراتور استفاده می کنند . بانک شماره کد پستی کامل بوده و امکان گزارش گیری دقیق در این نوع ارسال فراهم شده است .  

بازگشت هزینه پیامک های ارسال نشده

همچنین بعد از ارسال پیامک بر اساس کد پستی میتوانید اقدام به گزارش گیری نموده و سپس هزینه کلیه پیامک های ارسال نشده به اعتبار شما بازگشت داده خواهد شد . به این ترتیب میتوانید بدون هیچ گونه هزینه اضافی هدفمند تبلیغ کنید .  

برای اطلاعات بیشتر در این ضمینه و یا هر گونه سوال در ارتباط با پنل های اس ام اس دارید ، میتوانید با بخش پشتیبانی رادین اس ام اس با تلفن 36642424-031 تماس حاصل فرمایید .

برچسب ها: اس ام اس تبلیغاتیارسال اس ام اس انبوه اصفهانپنل ارسال پیامکپنل اس ام اس اصفهانارسال اس ام اس انبوه به کدپستی اصفهانارسال اس ام اس بر اساس کدپستیارسال اس ام اس به توحید اصقهانارسال اس ام اس به جنوب اصفهانارسال اس ام اس به خیابان بزرگمهرارسال اس ام اس به محله های اصفهانارسال اس ام اس به مرداویج اصفهانارسال اس ام اس به مناطق اصفهانارسال اس ام اس منتطقه ای در اصفهانارسال پیام انبوهارسال پیام کوتاه به خیابان توحیدارسال پیام کوتاه به دروازه شیراز اصفهانارسال پیام کوتاه به سپاهان شهرارسال پیام کوتاه به مرداویج اصفهانارسال پیامک بر اساس کدپستیارسال پیامک بر اساس کدپستی ایرانسلارسال پیامک به چهارباغ اصفهانارسال پیامک به شریعتی اصفهانارسال پیامک به کد پستی اصفهانارسال پیامک به محله های اصفهانارسال پیامک به مرداویج اصفهانارسال پیامک به مناطق اصفهانارسال پیامک تبلیغاتی در اصفهانارسال پیامک کدپستیارسال پیامک لحظه ای به چهار باغ اصفهانارسال پیامک منتقه ای در اصفهانارسال پیامک منطقه ایارسال پیامک منطقه ای در اصفهاناس ام اس انبوه اصفهاناس ام اس پنل اصفهانبانک شماره اصفهانبانک شماره مناطق اصفهانبهترین پنل اس ام اس اصفهانبهترین سامانه پیامک اصفهانپنل پیامک اصفهانسامانه ارسال اس ام اس اصفهانسامانه پیام کوتاه اصفهان
دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.